2 Σεπτεμβρίου, 2022

Το 1ο ΔΩΡΕΑΝ SUMMER CAMP της Κοινωφελούς Επιχείρησης του Δήμου Τροιζηνίας – Μεθάνων (ΔΗ.Κ.Ε.ΔΗ.Τ.) ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ!!!

Ευχαριστούμε πολύ όλα τα ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ και τους ΓΟΝΕΙΣ για την θετική ανταπόκρισή τους στο κάλεσμά μας, για την υποδειγματική συμμετοχή τους σε όλες τις δράσεις, την αγάπη και την χαρά που μας χάρισαν απλόχερα!

Ευχαριστούμε όλες τις εκπαιδευτικούς, την κα. Ιωάννα Ντασσοπούλου, την κα. Ηλιάνα Κούσουλα, την κα. Μαρία Κούσουλα, την κα. Μαρία Μπομπέτση και την κα. Μαρία Κατσάνη, για την υπευθυνότητα και τον επαγγελματισμό που αντιμετώπισαν και ολοκλήρωσαν την όλη δράση, καθώς και για την αγάπη με την οποία πλαισίωσαν τα παιδιά μας.

Ευχαριστούμε τον Δήμο Τροιζηνίας – Μεθάνων και την Πρωτοβάθμια Σχολική Επιτροπή για την παραχώρηση του χώρου του Δημοτικού Σχολείου Γαλατά, καθώς και το ζαχαροπλαστείο «ΒΛΑΧΟΣ» και τον πολυχώρο «Εlanova» για την άψογη συνεργασία.

Τέλος, ευχαριστούμε την κα. Σπυριδούλα Θεοδωροπούλου για την πολύτιμη βοήθειά της και την κα. Μαρία Κούρου για την μέριμνα της καθαριότητας του χώρου.

Ανανεώνουμε το ραντεβού μας για την επόμενη χρονιά, με περισσότερες ΔΡΑΣΕΙΣ, ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ και ΠΑΙΔΙΚΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ!!!!

Πατήστε εδώ για να δείτε το βίντεο

Last modified: 2 Σεπτεμβρίου, 2022