31 Αυγούστου, 2021

ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΑΡΧΟΥ Γαλατάς, 31-08-2021

Ο Δήμος Τροιζηνίας – Μεθάνων σας ενημερώνει ότι ολοκληρώθηκε η αντικατάσταση του συνθετικού δαπέδου στο γήπεδο Καλαθοσφαίρισης στην Καλλονή.

Οι εργασίες αφορούσαν την αφαίρεση του παλαιού δαπέδου, την αποκατάσταση των ζημιών που υπήρχαν στη βάση του, την τοποθέτηση νέου ακρυλικού δαπέδου τριών στρώσεων, καθώς και νέα διαγράμμιση.

Ανταποκρινόμενοι με υπευθυνότητα και σύνεση στις απαιτήσεις και τις προσδοκίες των Πολιτών, συνεχίζουμε τις προσπάθειες βελτίωσης των υπαρχόντων υποδομών.

Παράλληλα, δεσμευόμαστε να μην σταματήσουμε τις ενέργειες, προκειμένου να βρεθούν πόροι και να δημιουργηθούν νέες, καλύτερες και σύγχρονες υποδομές σε κάθε επίπεδο.

Last modified: 31 Αυγούστου, 2021