20 Μαΐου, 2021

ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΑΡΧΟΥ Γαλατάς, 20-05-2021

Ο Δήμος Τροιζηνίας – Μεθάνων σας ενημερώνει ότι η Τράπεζα Πειραιώς ανταποκρίθηκε θετικά στο αίτημα της Δημοτικής Αρχής για εγκατάσταση καταθετηρίου στο ΑΤΜ που λειτουργεί στο Γαλατά, προκειμένου να διευκολυνθούν οι Πολίτες.

Η Τράπεζα Πειραιώς ήδη από χθες ενεργοποίησε τη δυνατότητα κατάθεσης χρημάτων στο ΑΤΜ και ευχαριστούμε θερμά για την άμεση ανταπόκριση.

Με τη συγκεκριμένη παρέμβαση μειώνεται σημαντικά η ταλαιπωρία των Πολιτών, καθώς δεν απαιτείται μετακίνηση σε άλλες περιοχές, προκειμένου να εκτελούνται συναλλαγές που σχετίζονται με πληρωμές και κατάθεση χρημάτων.

Last modified: 20 Μαΐου, 2021