17 Μαΐου, 2021

ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΑΡΧΟΥ, Γαλατάς, 17-05-2020

Ο Δήμος Τροιζηνίας – Μεθάνων σας ενημερώνει ότι η Ελληνική Καρδιολογική Εταιρεία σε συνεργασία με την Ένωση Ασθενών Ελλάδας διοργανώνει διαδικτυακή ενημερωτική εκδήλωση για τους Πολίτες σχετικά με την Υπέρταση και την Καρδιακή Ανεπάρκεια.

Στη συγκεκριμένη διαδικτυακή εκδήλωση οι πολίτες μπορούν να διατυπώσουν ερωτήματα στους επιστήμονες. Τα ερωτήματά σας μπορούν να τεθούν είτε κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης στο chat που θα υπάρχει, είτε και σε προγενέστερο χρόνο και συγκεκριμένα στο lignos@hcs.gr ώστε να διαβαστούν και να απαντηθούν από τους ομιλητές.

Την διαδικτυακή εκδήλωση μπορείτε να την παρακολουθήσετε ζωντανά στο https://freivirtualevents.gr/ekescientistsanswer/

Last modified: 18 Μαΐου, 2021