«Μελέτη Επέκτασης – Αναθεώρησης του εγκεκριμένου σχεδίου πόλης Γαλατά Δήμου Τροιζηνίας-Μεθάνων» (3η ανάρτηση)

Πρόσκληση υποβολής δηλώσεων ιδιοκτησίας / ενστάσεων κυρίων και νομέων ακινήτων

Πρόσκληση υποβολής δηλώσεων ιδιοκτησίας / ενστάσεων κυρίων και νομέων ακινήτων, σύμφωνα με την υπ’ αρ. 155/2023 Απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου Τροιζηνίας-Μεθάνων και την υπ’ αρ. 52/2024 Τροποποίηση αυτής, με τις οποίες εγκρίθηκε η πραγματοποίηση της 3ης Ανάρτησης Κτηματογραφικών Διαγραμμάτων και Κτηματολογικών Πινάκων στα πλαίσια της Μελέτης: «Μελέτη Επέκτασης – Αναθεώρησης του εγκεκριμένου σχεδίου πόλης Γαλατά Δήμου Τροιζηνίας-Μεθάνων» και τροποποιήθηκε η χρονική προθεσμία υποβολής Δηλώσεων Ιδιοκτησίας.

Στον Δήμο Τροιζηνίας – Μεθάνων, πραγματοποιείται η 3η ανάρτηση των επικαιροποιημένων Κτηματογραφικών Διαγραμμάτων και Κτηματολογικών Πινάκων που αφορούν την περιοχή επέκτασης του σχεδίου πόλεως Γαλατά. Η προθεσμία υποβολής ορίζεται σε σαρανταπέντε (45) ημέρες από τη δημοσίευση της παρούσας πρόσκλησης , ήτοι 03/06/2024 έως 17/07/2024.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑΣ/ΕΝΣΤΑΣΕΩΝ (Πατήστε στο pdf για να ανοίξει)

ΑΠΟΦΑΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ – ΜΕΘΑΝΩΝ (Πατήστε στο pdf για να ανοίξει)

ΔΗΛΩΣΗ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑΣ (Πατήστε το docx αρχείο για να το αποθηκεύσετε στον υπολογιστή σας και έπειτα να το ανοίξετε και να το διαβάσετε)

ΕΝΤΥΠΟ ΕΝΣΤΑΣΗΣ (Πατήστε το doc αρχείο για να το αποθηκεύσετε στον υπολογιστή σας και έπειτα να το ανοίξετε και να το διαβάσετε)

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ (Πατήστε το doc αρχείο για να το αποθηκεύσετε στον υπολογιστή σας και έπειτα να το ανοίξετε και να το διαβάσετε)

Γ’ Ανάρτηση Κτηματογράφησης (Αρχεία P.D.F)

ΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΑ:

Γ’ ΑΝΑΡΤΗΣΗ – ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΤΗΜΑΤΟΓΡΑΦΗΣΗΣ (ΑΡΧΕΙΟ P.D.F)

Γ’ ΑΝΑΡΤΗΣΗ – ΚΤΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΔΙΑΓΡΑΜΜΑ 1/4 (ΑΡΧΕΙΟ P.D.F)

Γ’ ΑΝΑΡΤΗΣΗ – ΚΤΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΔΙΑΓΡΑΜΜΑ 2/4 (ΑΡΧΕΙΟ P.D.F)

Γ’ ΑΝΑΡΤΗΣΗ – ΚΤΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΔΙΑΓΡΑΜΜΑ 3/4 (ΑΡΧΕΙΟ P.D.F)

Γ’ ΑΝΑΡΤΗΣΗ – ΚΤΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΔΙΑΓΡΑΜΜΑ 4/4 (ΑΡΧΕΙΟ P.D.F)

ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΝΣΤΑΣΕΩΝ

Πατήστε στα παραπάνω pdf για να ανοίξουνε και να τα διαβασετε

Μπορείτε επίσης να κατεβάσετε όλα τα αρχεία της πρόσκλησης, σε αρχείο zip.

*****************************************

«Μελέτη Επέκτασης – Αναθεώρησης του εγκεκριμένου σχεδίου πόλης Γαλατά Δήμου Τροιζηνίας-Μεθάνων» (2η ανάρτηση)

Πρόσκληση υποβολής δηλώσεων ιδιοκτησίας / ενστάσεων κυρίων και νομέων ακινήτων

Πρόσκληση υποβολής δηλώσεων ιδιοκτησίας / ενστάσεων κυρίων και νομέων ακινήτων, σύμφωνα με την υπ’ αριθμ. 125/2022 Απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου Τροιζηνίας-Μεθάνων, με την οποία εγκρίθηκε η πραγματοποίηση της 2ης Ανάρτησης Κτηματογραφικών Διαγραμμάτων και Κτηματολογικών Πινάκων στα πλαίσια της Μελέτης: «Μελέτη Επέκτασης – Αναθεώρησης του εγκεκριμένου σχεδίου πόλης Γαλατά Δήμου Τροιζηνίας-Μεθάνων».

Στον Δήμο Τροιζηνίας – Μεθάνων, πραγματοποιείται η 2η ανάρτηση των επικαιροποιημένων Κτηματογραφικών Διαγραμμάτων και Κτηματολογικών Πινάκων που αφορούν την περιοχή επέκτασης του σχεδίου πόλεως Γαλατά.

Δείτε την Πρόσκληση καθώς και όλα τα σχετικά με τη διαδικασία έντυπα, πίνακες και σχέδια:

ΔΗΛΩΣΗ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑΣ (Πατήστε το docxαρχείο για να το αποθηκεύσετε στον υπολογιστή σας και έπειτα να το ανοίξετε και να το διαβάσετε)

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ (Πατήστε το docxαρχείο για να το αποθηκεύσετε στον υπολογιστή σας και έπειτα να το ανοίξετε και να το διαβάσετε)

B΄ Ανάρτηση Κτηματογράφησης (Αρχεία PDF)

ΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΑ:

B΄ΑΝΑΡΤΗΣΗ – ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΤΗΜΑΤΟΓΡΑΦΗΣΗΣ (ΑΡΧΕΙΟ PDF)

B΄ΑΝΑΡΤΗΣΗ – ΚΤΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΔΙΑΓΡΑΜΜΑ 1/4 (ΑΡΧΕΙΟ PDF)

B΄ΑΝΑΡΤΗΣΗ – ΚΤΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΔΙΑΓΡΑΜΜΑ 2/4 (ΑΡΧΕΙΟ PDF)

B΄ΑΝΑΡΤΗΣΗ – ΚΤΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΔΙΑΓΡΑΜΜΑ 3/4 (ΑΡΧΕΙΟ PDF)

B΄ΑΝΑΡΤΗΣΗ – ΚΤΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΔΙΑΓΡΑΜΜΑ 4/4 (ΑΡΧΕΙΟ PDF)

ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΤΥΠΟΥ B (ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΟΣ)

Μπορείτε επίσης να κατεβάσετε όλα τα αρχεία της πρόσκλησης, σε αρχείο zip.

*****************************************

«Μελέτη Επέκτασης – Αναθεώρησης του εγκεκριμένου σχεδίου πόλης Γαλατά Δήμου Τροιζηνίας-Μεθάνων» (1η ανάρτηση)

Πρόσκληση υποβολής δηλώσεων ιδιοκτησίας / ενστάσεων κυρίων και νομέων ακινήτων

Πρόσκληση Υποβολής δηλώσεων ιδιοκτησίας / ενστάσεων κυρίων και νομέων ακινήτων, σύμφωνα με την υπ’ αριθμ. 59/2022 Απόφαση του Δημοτικού Συμβουλίου Τροιζηνίας-Μεθάνων, με την οποία εγκρίθηκε η πραγματοποίηση της 1ης Ανάρτησης Κτηματογραφικών Διαγραμμάτων και Κτηματολογικών Πινάκων στα πλαίσια της Μελέτης: «Μελέτη Επέκτασης – Αναθεώρησης του εγκεκριμένου σχεδίου πόλης Γαλατά Δήμου Τροιζηνίας-Μεθάνων».

Στον Δήμο Τροιζηνίας – Μεθάνων, πραγματοποιείται η 1η ανάρτηση των Κτηματογραφικών Διαγραμμάτων και Κτηματολογικών πινάκων που αφορούν την περιοχή επέκτασης του σχεδίου πόλεως Γαλατά.

ΣΧΕΔΙΑ:

Α΄ ΑΝΑΡΤΗΣΗ – ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΤΗΜΑΤΟΓΡΑΦΗΣΗΣ (ΑΡΧΕΙΟ P.D.F)

Α΄ ΑΝΑΡΤΗΣΗ – ΚΤΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΔΙΑΓΡΑΜΜΑ 1/4 (ΑΡΧΕΙΟ P.D.F)

Α΄ ΑΝΑΡΤΗΣΗ – ΚΤΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΔΙΑΓΡΑΜΜΑ 2/4 (ΑΡΧΕΙΟ P.D.F)

Α΄ ΑΝΑΡΤΗΣΗ – ΚΤΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΔΙΑΓΡΑΜΜΑ 3/4 (ΑΡΧΕΙΟ P.D.F)

Α΄ ΑΝΑΡΤΗΣΗ – ΚΤΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΔΙΑΓΡΑΜΜΑ 4/4 (ΑΡΧΕΙΟ P.D.F)

Πατήστε στα παραπάνω pdf για να ανοίξουνε και να τα διαβασετε

Μπορείτε επίσης να κατεβάσετε όλα τα αρχεία της πρόσκλησης, σε αρχείο zip.