Δράσεις για την υγεία των Πολιτών

ΔΩΡΕΑΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ – ΜΕΘΑΝΩΝ

1. Τετραήμερο πρόγραμμα δωρεάν μαστογραφιών που διοργάνωσε η ΔΗ.Κ.Ε.ΔΗ.Τ. μαζί με την Ελληνική Αντικαρκινική Εταιρεία και τη στήριξη της Estee Lauder Hellas, από 14 μέχρι και 17 Νοεμβρίου, του 2022.

ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΩΝ ΑΙΜΟΔΟΣΙΩΝ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ – ΜΕΘΑΝΩΝ

1. Ο Δήμος Τροιζηνίας – Μεθάνων διοργάνωσε Εθελοντική Αιμοδοσία την Παρασκευή 11 Αυγούστου 2023, στον Γαλατά Τροιζηνίας.

2. Ο Δήμος Τροιζηνίας – Μεθάνων διοργάνωσε Εθελοντική Αιμοδοσία την Παρασκευή 13 Ιανουαρίου 2023, στον Γαλατά Τροιζηνίας.

3. Ο Δήμος Τροιζηνίας – Μεθάνων διοργάνωσε Εθελοντική Αιμοδοσία την Πέμπτη 12 Μαΐου του 2022, στον Γαλατά Τροιζηνίας.

4. Ο Δήμος Τροιζηνίας – Μεθάνων διοργάνωσε Εθελοντική Αιμοδοσία την Παρασκευή 4 Φεβρουαρίου του 2022, στον Γαλατά Τροιζηνίας.

5. Ο Δήμος Τροιζηνίας – Μεθάνων διοργάνωσε Εθελοντική Αιμοδοσία την Παρασκευή 14 Μαΐου του 2021, στον Γαλατά Τροιζηνίας.

6. Ο Δήμος Τροιζηνίας – Μεθάνων διοργάνωσε Εθελοντική Αιμοδοσία την Παρασκευή 17 Σεπτεμβρίου του 2021, στον Γαλατά Τροιζηνίας.

7. Ο Δήμος Τροιζηνίας – Μεθάνων διοργάνωσε Εθελοντική Αιμοδοσία το Σάββατο 11 Ιουλίου του 2020, στον Γαλατά Τροιζηνίας και την Κυριακή 12 Ιουλίου του 2020 στο Πολιτιστικό Κέντρο Λουτροπόλεως Μεθάνων.