Επίσκεψη πριν λίγες ημέρες προκειμένου να ενημερωθεί από κοντά για την εξέλιξη των εργασιών καθαρισμού, τη συντήρηση και διάνοιξη δασικών δρόμων και αντιπυρικών ζωνών σε Τροιζηνία και Μέθανα έκανε ο Υφυπουργός Περιβάλλοντος & Ενέργειας κ. Γεώργιος Αμυράς  (25/06/2022)

ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΗΜΑΡΧΟΥ Γαλατάς, 25-06-2022

Επίσκεψη πριν λίγες ημέρες προκειμένου να ενημερωθεί από κοντά για την εξέλιξη των εργασιών καθαρισμού, τη συντήρηση και διάνοιξη δασικών δρόμων και αντιπυρικών ζωνών σε Τροιζηνία και Μέθανα έκανε ο Υφυπουργός Περιβάλλοντος & Ενέργειας κ. Γεώργιος Αμυράς, συνοδευόμενος από τον Βουλευτή Α΄ Πειραιώς & Νήσων κ. Ιωάννη Μελά, τον Δήμαρχο Τροιζηνίας – Μεθάνων κ. Σπύρο Πολλάλη, τον Αντιδήμαρχο της Δημοτικής Ενότητας Μεθάνων κ. Σπύρο Λεσιώτη, την Δασάρχη Πόρου κα. Αθηνά Κουτσούμπα και τον Διοικητή του Αστυνομικού Τμήματος Τροιζήνας Α/Β΄ Απόστολο Θυμιόπουλο.