Ο Δήμος Τροιζηνίας–Μεθάνων σας ενημερώνει ότι την Τετάρτη 24 Φεβρουαρίου 2021, θα πραγματοποιηθεί διανομή αγαθών από το Τ.Ε.Β.Α (Ταμείο Ευρωπαϊκής Βοήθειας για τους Απόρους), στο χώρο του πρώην Δημοτικού Σχολείου της Τακτικούπολης κατά τις ώρες 09:00–13:0  (19/02/2021)

Γαλατάς, 19-02-2021

Ο Δήμος Τροιζηνίας – Μεθάνων σας ενημερώνει ότι την Τετάρτη 24 Φεβρουαρίου 2021, θα πραγματοποιηθεί διανομή αγαθών από το Τ.Ε.Β.Α (Ταμείο Ευρωπαϊκής Βοήθειας για τους Απόρους), στο χώρο του πρώην Δημοτικού Σχολείου της Τακτικούπολης κατά τις ώρες   09:00 – 13:00.

Οι ωφελούμενοι του προγράμματος, για λόγους αποφυγής ενδεχόμενου συνωστισμού, θα ειδοποιηθούν ξεχωριστά ο καθένας μέσω τηλεφώνου για την ακριβή ώρα παραλαβής των προϊόντων.

Παρακαλούνται όλοι οι ωφελούμενοι να έχουν μαζί τους Δελτίο Αστυνομικής Ταυτότητας και Βεβαίωση ΑΜΚΑ, καθώς και να φορούν προστατευτική μάσκα, τηρώντας όλα τα απαιτούμενα μέτρα προς αποφυγή εξάπλωσης του COVID–19.