Προκηρύξεις
Σύναψη σύμβασης εργασίας ορισμένου χρόνου για την υλοποίηση της Πράξης «Δομές Παροχής Βασικών Αγαθών: Κοινωνικό Παντοπωλείο, Κοινωνικό Φαρμακείο Δήμου Τροιζηνίας-Μεθάνων»  (17/01/2018)
Πατήστε στα παρακάτω αρχεία pdf για να διαβάσετε για την Ανακοίνωση σύναψης σύμβασης εργασίας ορισμένου χρόνου για την υλοποίηση της Πράξης «Δομές Παροχής Βασικών Αγαθών: Κοινωνικό Παντοπωλείο, Κοινωνικό Φαρμακείο Δήμου Τροιζηνίας-Μεθάνων» (Κωδικό ΟΠΣ: 5003498), που εντάσσεται στον Άξονα Προτεραιότητας 09 «Προώθηση της Κοινωνικής Ένταξης και Καταπολέμηση της Φτώχειας και Διακρίσεων - Διασφάλιση της Κοινωνικής Συνοχής» του Ε.Π. «Αττική 2014-2020» και που συγχρηματοδοτείται από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο (Ε.Κ.Τ.).

Ανακοίνωση σύμβασης.pdf

Περίληψη σύμβασης.pdf