Δηλώσεις συμμετοχής στα προγράμματα Άθληση για Όλους του Δήμου ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ-ΜΕΘΑΝΩΝ  (04/12/2017)
Τα προγράμματα που έχουν επιλεγεί να υλοποιηθούν είναι: Άσκηση στην Προσχολική ηλικία, Παιδί και Αθλητισμός, Άθληση και γυναίκα, Άθληση ενηλίκων.

Τα προγράμματα θα έχουν διάρκεια οκτώ μηνών και κάθε πρόγραμμα θα υλοποιείται σε δώδεκα (12) ώρες μηνιαίως με το κόστος συμμετοχής του αθλούμενου να διαμορφώνεται σε 10 ευρώ ανά μήνα.

Οι ενδιαφερόμενοι πολίτες μπορούν να κάνουν αίτηση στο αρμόδιο γραφείο της ΔΗ.Κ.Ε.ΔΗ.Τ (κα ΡΟΥΣΣΟΥ ΕΦΗ)του Δήμου Τροιζηνίας-Μεθάνων, στο ισόγειο ,τηλ.επικοινωνίας -2298042211.

Σημειώνεται ότι η προθεσμία υποβολής των αιτήσεων είναι μέχρι 31 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017.

Πατήστε στα παρακάτω αρχεία pdf για να διαβάσετε την Ανακοίνωση για Δηλώσεις συμμετοχής για τα προγράμματα ΄Αθληση για όλους΄ περιόδου 2017-2018

Ανακοίνωση.pdf

Αίτηση εγγραφής ενήλικα.pdf